!_zmenit jazyk cz_! !_zmenit jazyk sk_!
Počet položiek: 0 0,000 EUR

Doprava a platba

Doprava

Objednaný tovar bude dodaný po dohode prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS, DPD, našej vlastnej prepravy alebo si ho kupujúci môže vyzdvihnúť osobne v sídle spoločnosti.

Kupujúci má možnosť zvoliť si nasledujúce spôsoby dopravy:

1) GLS

Doručenie prepravnou spoločnosťou GLS. O doručení zásielky vás bude kontaktovať prostredníctvom SMS od spoločnosti GLS.

  • Cena prepravy v rámci Českej republiky je 119 Kč s DPH + 30 Kč s DPH pri dodaní. Doprava ZADARMO pri nákupe nad 3000 Kč s DPH.
  • Cena prepravy v rámci Slovenskej republiky je 250 Kč s DPH + 50 Kč s DPH pri dodaní. Doprava ZADARMO pri nákupe nad 4000 Kč s DPH.

Dodacia doba približne 2 pracovné dni. Kupujúci je povinný pri prevzatí tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nenesie známky poškodenia prepravou. Ak áno, potom je kupujúci povinný to nahlásiť na mieste vodičovi. Kupujúci je povinný bez zbytočného odkladu informovať predávajúceho o takejto škode. Dopravca nesmie vziať do úvahy neskoršiu sťažnosť.

2) DPD

Doručenie prepravnou spoločnosťou DPD. O doručení zásielky vás budeme kontaktovať prostredníctvom SMS zo spoločnosti DPD.

Cena prepravy v rámci Českej republiky je 100 Kč s DPH + 30 Kč s DPH pri dodaní. Doprava ZADARMO pri nákupe nad 3000 Kč s DPH.

Dodacia doba je približne 1 pracovný deň. Kupujúci je povinný pri prevzatí tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nenesie známky poškodenia prepravou. Ak áno, potom je kupujúci povinný to nahlásiť na mieste vodičovi. Kupujúci je povinný bez zbytočného odkladu informovať predávajúceho o takejto škode. Dopravca nesmie vziať do úvahy neskoršiu sťažnosť.

3) Vlastná dodávka - Jaroslav Tabaček

Doprava našimi vozidlami v Moravskosliezskom kraji. Pri použití tohto typu dopravy sa najprv telefonicky uistite, či je tento typ dopravy možný. Tento druh prepravy je BEZPLATNÝ, ak ste na sieti našej pravidelnej dodávky tovaru v Moravskosliezskom kraji (pre viac informácií nás prosím kontaktujte).

4) Osobný odber

Osobný odber na základe dohody v sídle spoločnosti - Cihelní 459, 739 31 Řepiště.

Otváracie hodiny: Po - Pia 7:00 - 15:00

 

Platobné podmienky

Kupujúci má možnosť zvoliť spôsob platby objednaného tovaru z niekoľkých variant:

1) Dobierka

Platbu na dobierku môžu používať iba kupujúci s trvalým pobytom v ČR, SK a s dodacou adresou v ČR alebo SK. Samotná platba sa uskutoční, keď je tovar prijatý od zamestnanca dopravného podniku GLS alebo DPD. Celková čiastka sa rovná cene objednaného tovaru vrátane prepravy. Cena za dodaciu hotovosť je 30 Kč s DPH.

2) Hotovosť

Platbu v hotovosti ako formu platby bude kupujúci používať len pri osobnom nákupe tovaru v sídle spoločnosti alebo pri použití typu prepravy - Jaroslav Tabaček (Preprava vozidiel spoločnosti Jaroslav Tabaček v Moravskosliezskom kraji). Pri používaní tohto typu sa najprv telefonicky dohodnite, či je tento typ dopravy možný, pozrite si zmluvné podmienky.)

3) Platba kartou (pri vyzdvihnutí)

Platbu kartou pri vyzdvihnutí tovaru kupujúci použije len vtedy, ak je tovar vyzdvihnutý osobne v sídle spoločnosti prostredníctvom platobného terminálu.

4) Karta online

Online platba kartou cez platobnú bránu GP webpay môže byť použitá pre všetky druhy dopravy.

 

Elektronický register predaja (EET)

"Podľa zákona o registrácii predaja je predávajúci povinný vydať kupujúcemu potvrdenie. Zároveň je povinný evidovať prijaté tržby u správcu dane online a v prípade technickej poruchy najneskôr do 48 hodín.".

 

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súboru cookie.   Ďalšie informácie